Gran Canaria: Plaża gejowska Maspalomas

Jeśli jest miejsce, o którym śnią faceci pragnący odpocząć w towarzystwie przystojnych gejów, to jest to plaża gejowska w Maspalomas. Blisko stąd do wydm seksu oraz do głównych atrakcji kurortów Maspalomas i Playa del Ingles.

Plaża, jak to plaża – nic nadzwyczajnego. Są leżaki, parasolki, a także kiosk nr 7, dzięki któremu będziemy mieć pewność, że dobrze trafiliśmy. Na jego szczycie wisi tęczowa flaga i wiją się faceci w modnych kąpielówkach. Sporo branży homoseksualnej jest też bez majtek, bo plaża jest naturystyczna.

Dlaczego wypoczywać akurat tu?
1. Geje
2. Blisko w krzaki, czyli do wydm Maspalomas.
Jeśli nie macie specjalnych potrzeb, możecie wybrać dowolną plażę. W końcu to Hiszpania – jest tolerancyjnie!
Pamiętajcie też, że uprawianie seksu na oczach innych może zostać odebrane negatywnie i przynieść konsekwencje karne. Dlatego – mimo wszystko zachowujcie się!

Zdjęcia z plaży gejowskiej Maspalomas

oraz Playa del Ingles

3 komentarze

 • Gej

  Jesli ktos chce tanio poleciec na Kanary, to polecam rezerwowac za granica, np. w Niemczech. Tam jest dużo taniej i bardziej komfortowa oferta.

  W Playa del Ingles i Maspalomas na kazdej plazy spotkasz gejów i lesbijki, nie musisz katować sie wyprawą na oddaloną plażę nr 7. Na plażę nr 7 lecą tylko obcokrajowcy, hiszpana tam jeszcze nie widzialem (poza sprzedawczyniami w budce…), hiszpanie i tubylcy „canarios” ida na normalne plaze – tak jak autor juz napisal – w koncu to tolerancyjna Hiszpania!

 • turysta

  wlasnei wrocilem z maspalomas. nieprawda, ze nr 7 to tylko obcokrajowcy. przez tydzien, kiedy tam chodzilem, widzialem pelno hiszpanskich kutasow ;) przemila atmosfera, polecam

 • gejprzewodnik

  Pamiętajcie, że możecie przysyłać swoje wspomnienia i zdjęcia z gejowskich wakacji na kontakt@gejprzewodnik.pl – pomóżmy sobie stworzyć fajny przewodnik!