Plaża gejowska i nudystów w Maspalomas na Gran Canaria to jedynie wstęp do tego, co dzieje się pośród wydm między plażą Maspalomas i Playa del Ingles. Wystarczy wejść za piaszczyste, sięgające czterech metrów wysokości wzgórza, aby móc uprawiać seks w każdej konfiguracji. O co chodzi?

Wydmy Seks

Wydmy nieopodal plaży gejowskiej w Maspalomas na Gran Canaria

Jak się okazuje, wyspa Gran Canaria w archipelagu Wysp Kanaryjskich to jedna z najbardziej obleganych przez gejów destynacji w Europie. Jest tu gorąco, nie brakuje klubów, rozrywek wszelkiej maści i rozległej plaży gejowskiej / naturystów. Tym, co przyciąga do miejscowości Maspalomas jest jednak nie tylko możliwość plażowania w całkowitym negliżu. W rozmowach ze znajomymi często widzimy uśmieszek, gdy wspominamy o tym miejscu. Maspalomas ma bowiem marzenie każdego „narwańca” seksualnego. Pośród wydm za plażą gejowską można uprawiać seks. Korzystają z tego tłumnie zarówno geje (w większości), jak też pary heteroseksualne, swingersi i single poszukujący wrażeń.

Wielu jest też obserwatorów, którzy robią zdjęcia. Zanim więc zdecydujesz się na amory, sprawdź, czy nikomu nie przeszkadzasz, czy nikt nie będzie przeszkadzał Tobie, jak również załóż okulary przeciwsłoneczne i nasmaruj olejkiem (nie spieczesz skóry, zachowasz anonimowość oraz wyjdziesz bardziej lśniąco na fotkach paparazzich ;). Nieco zdjęć zrobili autorzy strony fkk-nudistenclub.de

Korzystasz z uroków wydm seksu? Podziel się wrażeniami.
Zamierzasz się wybrać do Maspalomas? Pamiętaj, żeby zdać nam relację.

Mapa wydm przy Maspalomas (Gran Canaria)

Aby dotrzeć do wydm, należy dojechać do Paseo del Faro i za latarnią iść około dwóch kilometrów plażą na wschód.