Pozo Izquierdo [Gran Canaria]

Wspaniałe miejsce dla windsurferów, którzy występują tu w ilościach gigantycznych. Oprócz rozrywek sportowych, można też popatrzeć na niesamowicie smukłych śmiałków na swych deskach z żaglami. Jeśli jesteś gejem i lubisz windsurfing, przybywaj pod pomnik Świętej Łucji i rzuć się w fale oceanu.

Jeśli wypożyczasz auto na wyspie Gran Canaria, weź pod uwagę przyjazd właśnie tutaj – do Pozo Izquierdo, które jest małą osadą z wielkimi… wiatrami. Leży na wschodnim wybrzeżu Gran Canarii w połowie drogi z wyjątkowo gejowskiej miejscowości Maspalomas do stolicy wyspy Las Palmas de Gran Canaria.

Nad kamienistym brzegiem wybudowano widownię, dzięki czemu z ławek możemy obserwować zmagania windsurferów. Działa tutaj bar nad plażą, sklep dla windsurferów, restauracja oraz supermarket. Blisko morza wybudowany jest parking.

Co gejowskiego?

  • Geje lubiący windsurfing znajdą tu dla siebie raj, bo wiatr jest silny, a towarzystwo otwarte i tolerancyjne. Geje lubiący obserwować ładnych facetów również będą wniebowzięci, bo sportowcy mają smukłe sylwetki i sześciopaki na bruchu ;)
  • Czasem można zobaczyć ich w pełnej krasie, gdy przebierają się pomiędzy samochodami.
  • Nieco dalej od plaży windsurfingowej znalazłem parę gejów, którzy opalali się przy wiatrochronie. Na samym wiatrochronie opalały się osoby heteroseksualne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*