Gej Wakacje w Polsce – LeGaBiT&Friends w Kościelisku

Gej Wakacje w Polsce też są możliwe – „Pierwszy w hotel dla osób LGBT i przyjaciół w Polsce już otwarty” – napisał do nas menedżer hotelu LeGaBiT&Friends w Kościelisku – 4 km od Zakopanego. Co tam znajdziemy?

Kościelisko k.Zakopanego to niewątpliwie świetne miejsce na odpoczynek świąteczny, noworoczny lub andrzejkowy albo po prostu weekend w górach. Czyste, górskie powietrze, krystalicznie czysta górska woda, widoki zapierające dech w piersiach to tylko niektóre z atrakcji okolicy. Hotel LeGaBiT&Friends w Kościelisku to 19 apartamentów, z czego 13 jest dwuosobowych, 4 – trzyosobowe, a dwa są czteroosobowe.

Każdy apartament ma internet WIFI, aneks kuchenny oraz łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną. Budynek znajduje się na terenie ośrodka Kościelisko Residence*** – ul. Strzelców Podhalańskich 54 Budynek F, 34-511 Kościelisko. Jest jednak skierowany wyłącznie do osób LGBT oraz ich przyjaciół. Swoim położeniem gwarantuje wysoki poziom prywatności, a zarazem swobodę i komfort. Manager hotelu jest również osobą branżową, służy pomocą i ma nadzieję, że ułatwi to kontakt z klientami.

AKTUALIZACJA – W Internecie zniknął fanpage tego obiektu, a w serwisach rezerwacyjnych też pustka po tym ośrodku. Hmm…

koscielisko-gej-1

koscielisko-gej-2

koscielisko-gej-3

koscielisko-gej-4

koscielisko-gej-5

zakopane-gej-1

zakopane-gej-2

zakopane-gej-3

zakopane-gej-4

Mapa hotelu w Kościelisku

One comment