Zakynthos: Hotel Panorama dla naturystów

Hotel Panorama na Zakynthos to pomysł dla tych, którzy lubią spędzać wakacje nago. Obiekt znajduje się w Porto Roma, Vassilikos, Zante. Przeznaczony jest w całości dla naturystów.

Zakynthos Panorama

Hotel Panorama prowadzony jest przez grecką rodzinę. Jest tutaj basen na świeżym powietrzu oraz zadbany ogród z palmami, bananowcami i kwiatami. Teren zajmuje 12 akrów. Nudyści przybywają do tego hotelu od roku 2010. Obiekt znajduje się w rejonie Vassilikos, która jest małą wioską nie dotkniętą działalnością branży turystycznej. Jest tutaj jednak wszystko, czego potrzeba do dobrej rozrywki – supermarket i bary, a ponadto to jedno z najpiękniejszych miejsc wyspy Zakynthos. Hotel Panorama znajduje się w sercu Narodowego Parku Morskiego, gdzie chroni się żółwie caretta-caretta. Goście hotelowi będą zatem mogli zaznać ciszy i relaksu. Codziennie na kolację w restauracji serwowane są tradycyjne greckie dania (obiekt ma half board). Menu dla dzieci i wegetarian dostępne na zamówienie. Przy basenie działa mały bar. Parking za darmo.

Dla gości udostępniono 31 pokoi, 3 apartamenty oraz jeden bungalow. W pokojach dostępne są bezprzewodowy internet wifi, klimatyzacja oraz telewizja satelitarna. Wszystkie pokoje, poza tymi w bungalow, mają widok na basen oraz na morze.
Pokój może być dwu- lub trzyosobowy, każdy ma łazienkę, zlew i lodówkę. Jest jedno duże łóżko lub dwa twin.
Apartamenty mają dwie sypialnie i aneks kuchenny – sprawdzi się dla 2-4 osób dorosłych.
Bungalow ma dwa pomieszczenia i kuchnię. Jest odpowiedni dla nawet pięciu osób.

Mapa Hotel Panorama Zakynthos

17 kilometrów od lotniska Zakynthos i 15 kilometrów od miasta Zakynthos. W pobliżu są sklepy i bary, a także:
– plaża Porto Roma – do 7 minut piechotą
– plaża Gerakas – do 20 minut pieszo (można dojechać za darmo transferem z hotelu – 3 minuty)
Działa także przystanek autobusowy, z którego można pojechać do miasta Zakynthos Town.

Naturyzm Hotel Zakynthos

Byliście na Zakynthos? Dajcie znać, jak Wam się podobało!