Męska bielizna – nowe trendy i oryginalne fasony

Męska bielizna to nie tylko klasyczne slipy i bokserki – projektanci oferują zdecydowanie więcej modeli, które często zaskakują oryginalną konstrukcją. Sprawdźmy najbardziej popularne w kręgach LGBT trendy. Co oznacza jockstrap? Dla kogo przeznaczone są majtki typu push-up?

Bielizna dla faceta

Bielizna męska typu jockstrap

Lubisz niekonwencjonalną bieliznę, która podkreśla Twój charakter? Cenisz oryginalne rozwiązania? Sprawdź bieliznę typu jockstrap, czyli slipy bez pośladków, które wywodzą się ze sportów walki, ale obecnie stanowią jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów męskiej mody LGBT. W zamyśle bielizna ta miała podtrzymywać i chronić penisa w czasie uprawiania sportu – pierwsze modele były wyposażone we wkładkę, zabezpieczającą męskie części intymne. Obecnie jockstrap składa się z paska materiału obejmującego biodra oraz części obejmującej penisa – przypomina przepaskę biodrową. Oryginalna konstrukcja sprawia, że mężczyzna, noszący bieliznę typu jockstrap ma odkryte pośladki.
Bielizna męska

A może push-up?

Nie tylko kobiety mogą nosić bieliznę z wkładkami powiększającymi. W kręgach LGBT coraz bardziej popularne stają się męskie slipy push-up, które gwarantują optyczne powiększenie penisa. Konstrukcja takiej bielizny jest bardzo prosta – wyposażona jest w specjalną kieszonkę, do której wkłada się piankową wkładkę. W każdej chwili można ją wyjąć i uzyskać bardziej naturalny kształt, jednak po co się ograniczać? Producenci przygotowali także modele slipek, powiększających pośladki. Trenujesz na siłowni, ale uważasz, że Twoja pupa nadal nie osiągnęła idealnego kształtu? Teraz to nie problem!

Coś dla zwolenników klasyki

A może jesteś tradycjonalistą, który ceni standardowe modele bielizny? Lubisz wygodę? Bokserki męskie to ponadczasowy klasyk, który nigdy nie wyjdzie z mody. W sklepach znajdziesz wiele modeli – wykonane z bawełny i syntetycznych materiałów, jednolite kolorystycznie lub w zabawne wzory. Taka bielizna nie krępuje ruchów, dobrze przylega do ciała i sprawdza się w każdej sytuacji.

Bielizna męska dostępna jest w sklepie Masculo.pl

One comment